23.10.2022

• 30 NIEDZIELA ZWYKŁA 23.10.2022
  1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Misyjną. Modlitwą i ofiarą złożoną na tacę wspieramy Papieskie Dzieło Rozkrzewiania Wiary.
  2. Zapraszamy na codzienną Adorację Najświętszego Sakramentu od godziny 16.00 do wieczornej Mszy św. W czasie adoracji okazja do spowiedzi.
  3. W dni powszednie Msze św. wieczorne są o godz. 17.00. Różaniec po Mszy św.
  4. Wychodząc z kościoła można zabrać kartki wypominkowe, na których wypisujemy imiona i nazwiska zmarłych, aby polecić ich modlitwie Kościoła. Wypełnione Kartki można wrzucać do skrzynki na środku kościoła.
  5. W przyszłą niedzielę będzie można złożyć cegiełkę na odbudowę domu, który spłoną naszej rodzinie w Krośnicy kupując przed kościołem ciasta upieczone przez naszych parafian i ofiarodawców. Informacje na ten temat podane są na plakacie.
  6. Zachęcam do nabycia czasopism religijnych.
  7. Dzisiaj odbywają się wybory do Rady Parafialnej. Po Mszach św można oddać głos na kandydata wrzucając kartkę do urny umieszczonej na stoliku za ostatnią ławką kościoła.

Poza parafią będą celebrowane w tym tygodniu Msze św. :

1. Za + Marię Gulka
  2. Za + Piotra i Marię Kucia