4.09.2022

23 NIEDZIELA ZWYKŁA 04.09.2022

1. Msza św. chrzcielna dziś o godz. 12.15 a zmiana tajemnic różańcowych po wieczornej Mszy św.
  2. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy jak zwykle we środę po Mszy św. wieczornej.
  3. We czwartek będziemy przeżywać Uroczystość Narodzenia NMP, Głównej Patronki Diecezji. Po Mszy św. wieczornej będzie godzinna Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. Dzieci klas 3 przygotowujące się do przyjęcia Pierwszej Komunii św. zapraszam z rodzicami na spotkanie w piątek po wieczornej Mszy św.
  5. Zapraszamy na codzienną Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do wieczornej Mszy św. W czasie adoracji okazja do spowiedzi.
  6. W naszej parafii w dniach 7-9 października 2022r. odbędzie się Kurs Nowe Życie organizowany przez Wspólnotę Chrystusa Zmartwychwstałego "Galilea". Nowe Życie to weekendowe rekolekcje opracowane w Meksyku, prowadzone obecnie w 67 krajach na całym świecie, które zmieniły życie wielu tysięcy osób. Więcej informacji na plakacie w gablocie i u ks. Marka.
  7. Marek zaprasza na Spacer Miłosierdzia w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca albo po telefonicznym umówieniu się od 20.00 do 21.00 lub do ostatniego chętnego. Szczegóły na plakacie.
  8. Zachęcam do nabycia prasy religijnej.
  9. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności: śp. Lucjan Kowalewski z Rynku. Dobry Jezu, a nasz Panie …

Poza parafią będą celebrowane w tym tygodniu Msze św. :

1. Za + Marię Gaweł
  2. Za + Mariana Berezickiego