28.08.2022

22 NIEDZIELA ZWYKŁA 28.08.2022

1. Msze św. od jutra będą w nowym kościele o godz. 6.30. i 18.00. a w stary kościele o godz. 7.30.
  2. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy jak zwykle we środę po Mszy św. wieczornej.
  3. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego będzie we  czwartek o godz. 8.00. Zapraszamy dzieci, młodzież i nauczycieli wszystkich szkół naszej parafii. Nie będzie we czwartek Mszy św. w starym kościele.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. We czwartek po wieczornej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. W sobotę Adoracja Najświętszego Sakramentu w starym kościele od godz. 8.00 do 12.00.
  6. W przyszłą niedzielę Msza św. chrzcielna o godz. 12.15 a zmiana tajemnic różańcowych po wieczornej Mszy św.
  7. Zapraszamy na codzienną Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do wieczornej Mszy św. W czasie adoracji okazja do spowiedzi św.
  8. W naszej parafii posługę rozpoczynają: s. Mieczysława – przełożona naszej wspólnoty, s. Agata – nasza organistka, s. Zofia – pracująca w ochronce, s Eligiusza – dbająca o wystrój kościoła i s. Jacynta pracująca w domu sióstr służebniczek. Witając siostry życzę Bożego błogosławieństwa w wypełnianiu codziennych zadań.
  9. Zachęcam do nabycia prasy religijnej.
  10. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności: śp. Ryszard Śliwiński z Kozłeczyzny. Dobry Jezu, a nasz Panie …

Poza parafią będą celebrowane w tym tygodniu Msze św. :

1. Za + Marię Gaweł
  2. Za + Mariana Berezickiego