9.01.2022

Niedziela Chrztu Pańskiego 09.01.2022

1. Serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę na Mszach św. „kolędowych” oraz za złożone przy tej okazji ofiary. (także te przeznaczone dla ministrantów i lektorów) Bóg zapłać.
  2. Dzisiaj przeżywamy Święto Chrztu Pańskiego. Wspominając chrzest Jezusa w Jordanie myślimy o dniu naszego chrztu św. Dziękujemy Bogu za dar dziecięctwa Bożego. Po Mszy św. wieczornej będzie zmiana Tajemnic różańcowych.
  3. Kończy się dziś okres Narodzenia Pańskiego.
  4. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 17.00
  5. We czwartek zapraszamy na godzinną adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy po wieczornej Mszy św.
  6. Spotkanie dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św. i ich rodziców będzie w piątek po Mszy św. wieczornej.
  7. Od jutra Msze św. w dni powszednie będą w dolnym kościele.
  8. Zapraszamy na codzienną Adorację Najświętszego Sakramentu od godziny 16.00 do wieczornej Mszy św. W czasie adoracji okazja do spowiedzi św.
  9. Dziękujemy za udział w charytatywnym Koncercie kolęd zorganizowanym w ubiegłą niedzielę przez rodziców dzieci naszej parafialnej Ochronki. Na instalację solarną w ochronce zebrano 4092 złote a pewna osoba złożyła ofiarę 3000 złotych. Wszystkim Bóg zapłać.
  10. Zachęcam do nabycia prasy religijnej.
  11. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Stanisław Wolski z Tylki i śp. Krystyna Wysopal z ul. Jagiellońskiej. Dobry Jezu, a nasz Panie …

Poza parafią będą celebrowane w tym tygodniu Msze św. za: + Krzysztofa Bańkę

Trwają Msze św. gregoriańskie za: śp. Władysława Kozielca