2.01.2022

2 Niedziela po Bożym Narodzeniu

1. Dzisiaj Msza św. chrzcielna o godz. 12.15. Nie ma zmiany tajemnic różańcowych. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na charytatywny Koncert kolęd organizowany przez rodziców dzieci naszej parafialnej Ochronki .
  2. We czwartek będziemy przeżywać Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze św. jak w niedzielę. Składka na misje.
  3. Wójt Gminy Krościenko i Związek Podhalan oddział Krościenko zapraszają na wspólne kolędowanie przy szopce na Rynku  we czwartek od godz. 15.00.
  4. Siostry Służebniczki zapraszają do poznawania duchowości założyciela zgromadzenia bł. Edmunda Bojanowskiego, opiekuna dzieci, ubogich i chorych, twórcy myśli pedagogicznej, na której oparte jest wychowanie dzieci w Ochronce. Okazją będzie Msza św. wieczorna celebrowana w naszej parafii każdego siódmego dnia miesiąca, na którą siostry serdecznie zapraszają.
  5. Za tydzień będziemy przeżywać Święto Chrztu Pańskiego – kończy się okres Narodzenia Pańskiego. Po Mszy św. wieczornej będzie zmiana Tajemnic różańcowych.
  6. Zapraszamy na codzienną Adorację Najświętszego Sakramentu od godziny 16.00 do wieczornej Mszy św. W czasie adoracji okazja do spowiedzi św.
  7. W dniach 8 i 9 stycznia z powodu organizacji zawodów biegowych zostanie czasowo wstrzymany ruch na ul. Lubań, Karola Wojtyły Papieża, Zdrojowa i Jarek. Dokładne godziny utrudnień podane są na tablicach ogłoszeń w okolicach zamkniętych ulic.
  8. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności: śp. Maria Nowobilska - Kudłacz z Kątów.  Dobry Jezu, a nasz Panie …

Poza parafią będą celebrowane w tym tygodniu Msze św. za: + Sabinę Gaweł

7 stycznia rozpoczną się Msze św. gregoriańskie za: śp. Władysława Kozielca

Msze św. o błogosławieństwo dla mieszkańców będą celebrowane:

Poniedzałek  03.01. o godz. 18.00 zapraszamy mieszkańców ulic: Kozłeczyzna, Stodółki, Leśna, Bereśnik, Juraszowa, Koterby, Pawłowskiej.

Wtorek  04.01. o godz. 18.00 zapraszamy mieszkańców ulic: Zdrojowa, Jarek, Polna, Słoneczna, Karola Wojtyły Papieża, Źródlana.