27.06.2021

13 NIEDZIELA ZWYKŁA 27.06.2021

- Witając Gości przybyłych  do Krościenka życzymy udanego wypoczynku i zapraszamy do wspólnej modlitwy w naszych świątyniach.
- Od jutra przez całe wakacje Msze św. w dni powszednie będą: w starym kościele o godz. 7.00 a w nowym o godz. 18.00
- We wtorek przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. będą o godz. 6.30, 8.00,  9.30 i 18.00 - wszystkie w nowym kościele. Składka w tym dniu przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
- W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź codziennie w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
- We czwartek godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św. ze śpiewem uwielbienia.
- W sobotę zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w starym kościele od godz. 8.00 do 12.00.
- W przyszłą niedzielę Msza św. chrzcielna o godz. 12.15. Zmiana tajemnic różańcowych po wieczornej Mszy św.
- Na zakończenie Oktawy Bożego Ciała Bractwo Różańcowe zbierało ofiary na cele charytatywne. Zebrano 4000 zł. Zamówiono 7 Mszy św., oraz złożono 3600 zł. jako ofiarę na cele inwestycyjne. Bóg zapłać. Dziękuję serdecznie całemu Bractwu za modlitwę osobistą i wspólnotową w czasie różnych nabożeństw w ciągu całego roku.
- Zachęcam do nabycia Gościa Niedzielnego, a także innych czasopism religijnych.
- Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności: śp. Stanisława Jurkowska z ul. Lubań (pogrzeb we wtorek o godz. 14.00).  Dobry Jezu, a nasz Panie …
- Poza parafią będą celebrowane w tym tygodniu Msze św. :
Za + Bogusława Liszkę
Za + Stanisława Dydę