02.05.2021

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

5 NIEDZIELA WIELKANOCNA 02.05.2021

1. Msza św. chrzcielna dzisiaj o godz. 12.15.
  2. Jutro obchodzimy Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. będą jak w niedzielę. Będzie także Msza św. o 12.15.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca.
  4. We czwartek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu przez jedną godzinę ze śpiewem uwielbienia.
  5. W sobotę Przypada Uroczystość Św. Stanisława, bp. i męcz., głównego patrona naszej diecezji. W tym dniu Ks. Stanisław będzie obchodził swoje imieniny.
  6. Serdecznie zapraszam na Nabożeństwa majowe w dni powszednie po wieczornej Mszy św. a w niedziele o godz. 18.00.
  7. Zapraszamy na codzienną Adorację Najświętszego Sakramentu od godziny 17.00 do wieczornej Mszy św. W czasie adoracji okazja do spowiedzi św.
  8. Dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii św. zapraszam na spotkanie w następującym porządku:

Kl. 3a SP1 – wtorek godz. 19.00

Kl. 3b SP1 – środa godz. 19.00

Kl. 3 SP2 – piątek godz. 19.00

1. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności: śp. Marian Kubik z ul. Zdrojowej (pogrzeb we wtorek o godz. 11.00.) Dobry Jezu, a nasz Panie …

Poza parafią będą celebrowane w tym tygodniu Msze św. :

1. Za + Andrzeja Dudkę
  2. Za + Kazimierza Mirka – Msze św. gregoriańskie