25.04.2021

4 NIEDZIELA WIELKANOCNA 25.04.2021

1. Dziś przeżywamy Niedzielę Kapłańską – Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę, którą przeznaczamy na Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  2. We wtorek na wieczornej Mszy św. będziemy się modlić o beatyfikację ks. Franciszka Blachnickiego.
  3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy - we środę po Mszy św. o godz. 18.00.
  4. Spotkanie Zespołu Synodalnego będzie we środę o godz. 19.00.
  5. We czwartek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu przez jedną godzinę.
  6. W piątek 30.04. nasza parafia włącza się w inicjatywę Sióstr Służebniczek „Wołanie o powołanie”. Chętne osoby przez wybrane pół godziny ofiarują swoją dowolną modlitwę o powołania kapłańskie, zakonnego i misyjne. Informacje u sióstr i na stronie internetowej parafii.
  7. Serdecznie zapraszam na Nabożeństwa majowe od soboty codziennie po wieczornej Mszy św. a w niedziele o godz. 18.00.
  8. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Z tej okazji adoracja Najświętszego Sakramentu będzie w nowym kościele od godz. 8.00 do 12.00.
  9. Msza św. chrzcielna będzie w przyszłą niedzielę o godz. 12.15.
  10. Zapraszamy na codzienną Adorację Najświętszego Sakramentu od godziny 17.00 do wieczornej Mszy św. W czasie adoracji okazja do spowiedzi św.
  11. Najnowszą prasę katolicką można nabyć przy wyjściu z kościoła.
  12. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Maria i Piotr Kucia z ul. Św. Kingi. Dobry Jezu, a nasz Panie …

Poza parafią będą celebrowane w tym tygodniu Msze św. :

1. Za + Andrzeja Dudkę
  2. Za + Kazimierza Mirka – Msze św. gregoriańskie