18.04.2021

3 NIEDZIELA WIELKANOCNA 18.04.2021

1. Dziś przeżywamy Niedzielę Biblijną. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary złożone na tacę, przeznaczone na pokrycie kosztów ogrzewania kościoła.
  2. We środę na Mszy św. o godz. 18.00 młodzież kl. 8 naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania.
  3. We czwartek po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu przez jedną godzinę.
  4. W piątek będziemy przeżywać Uroczystość św. Wojciecha, głównego Patrona Polski. Z tej racji nie obowiązuje w tym dniu abstynencja od pokarmów mięsnych.
  5. Spotkanie dzieci kl.3 szkoły podstawowej będzie w piątek o godz. 18.30.
  6. Przyszła niedziela to Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na seminarium duchowne w Tarnowie.
  7. Zapraszamy na codzienną Adorację Najświętszego Sakramentu od godziny 17.00 do wieczornej Mszy św. W czasie adoracji okazja do spowiedzi św.
  8. Najnowszą prasę katolicką można nabyć przy wyjściu z kościoła.

Poza parafią będą celebrowane w tym tygodniu Msze św. :

1. Za + Andrzeja Dudkę
  2. Za + Kazimierza Mirka – Msze św. gregoriańskie