1. NIEDZIELA ZWYKŁA 07.08.2022

1. Witamy Gości przybyłych  do Krościenka. Życzymy udanego wypoczynku i zapraszamy do wspólnej modlitwy w naszych świątyniach.
  2. Dziś przypada 151 rocznica śmierci bł. Edmunda Bojanowskiego. Jego wskazania pedagogiczne są realizowane nie tylko w naszej parafialnej Ochronce ale wydane w 4 językach docierają do wielu krajów. Polećmy za wstawiennictwem bł. Edmunda nasze intencje, szczególnie dzieci i młodzież z naszych rodzin oraz ubogich, chorych i samotnych.
  3. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy będzie we środę po Mszy św. wieczornej.
  4. We czwartek po wieczornej Mszy św. godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. W sobotę przypada 13 dzień miesiąca. Zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. Po Mszy św. o godz. 18.00 wyruszymy w procesji z figurą Matki Bożej tradycyjną trasą przez Rynek.
  6. Kolejny koncert w ramach  Letniego Festiwalu „Pieniny-Kultura-Sacrum” rozpocznie się w naszym kościele w sobotę po Nabożeństwie Fatimskim.
  7. W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.
  8. Przez całe wakacje Msze św. w dni powszednie są: w starym kościele o godz. 7.00 a w nowym o godz. 18.00
  9. Zapraszamy na codzienną Adorację Najświętszego Sakramentu od godziny 17.00 do wieczornej Mszy św. W czasie adoracji okazja do spowiedzi św.
  10. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Medjugorje w dniach 13-20 sierpnia. Koszt 600zł i 160euro. Zapisy u księdza Marka.
  11. Zachęcam do nabycia prasy religijnej przy wyjściu z kościoła.

Poza parafią będą celebrowane w tym tygodniu Msze św. :

1. Za + Grzegorza Dziubka
  2. Za + Janinę Wolską-Plewę