Intencje 10-16.1.2022

Dzień

Godz.

Za

Poniedziałek

10.1

6.30

++ Barbarę, Stanisława, Sonię, Elę Urbańskich

7.30

++ Władysławę Konwalenko, jej mężów Grzegorza i Adama oraz ich rodziców

17.00

1. ++ zmarłych z rodziny Kucharskich

2. ++ Kazimierza Piergiesa, Bronisławę i Rudolfa Rudawskich

 

 

Wtorek

11.1

6.30

++ dusze w czyśćcu cierpiące

7.30

+ Piotra Strzeleckiego – od rodziny Potaśników

17.00

1. W int. Katarzyny o łaskę uzdrowienia ze zranień i gotowość do przebaczenia

2. + Kazimierza Głuca – gr. rozpoczęcie

 

 

Środa

12.1

6.30

1. O błog. Boże dla siostry Arkadiuszy z ok. imienin

2. + Kazimierza Głuca – gr.

7.30

++ Katarzynę i Wojciecha Kwiatków, córki Marię i Annę, synów Stanisława, Jana, Józefa, Franciszka oraz Halinę Szopińską

17.00

1. ++ Franciszka Zająca, brata Adama, matkę Julię

2. ++ dusze w czyśćcu cierpiące

 

 

Czwartek

13.1

6.30

++ Juliana Niewiadomego, żonę Janinę i syna Stanisława

7.30

++ Julię, Jana Ćwiertniewiczów, Marię, Józefa Urbańskich, Franciszka Ćwiertniewicza, Marię Karamon

17.00

1. Dziękcz. błag. w 11 urodziny Renaty

2. + Kazimierza Głuca – gr.

 

 

Piątek

14.1

6.30

++ Karolinę i Mariana Ślęzaków

7.30

++ Mateusza, Michała i Zdzisława Zalewskich

17.00

1. ++ Stefanię i Karola Gancarczyków

2. + Kazimierza Głuca – gr.

 

 

Sobota

15.1

6.30

++ Franciszkę i Franciszka Zachwiejów

7.30

+ Kazimierza Głuca – gr.

17.00

1. ++ zmarłych wypominanych z int. rodziny Homińskich z Juraszowej

2. ++ Wojciecha i Stanisławę Bielów, synów Stanisława i Władysława, synową Joannę

 

 

Niedziela

16.1

6.30

++ Katarzynę i Józefa Bielów

8.00

+ Józefa Głuca – r. śm.

9.30

1. ++ zmarłych wypominanych z rodziny Brzeźnia i Wideł

2. ++ Ryszardę Wojnarowicz, mężów Tadeusza i Edwarda, Eugenię Styrczulę, męża Jacka oraz dusze w czyśćcu cierpiące

11.00

1. + Franciszka Komorka – 11 r. śm. – od syna Andrzeja z rodziną

2. + Kazimierza Głuca – gr.

12.15

Dziękcz. błag. z okazji 18 urodzin Agnieszki

17.00

++ Franciszkę i Jana Bielów

KANCELARIA

KONTAKT