Chrystus Zwyciężył

wielkanoc1Po czterdziestodniowym okresie wielkiego postu i zbawczych wydarzeniach wielkiego tygodnia stajemy naprzeciw pustego grobu, aby zaświadczyć o cudzie, który się tam dokonał. Chrystus, umęczony i zabity, jako wspaniały zwycięzca, powstaje z grobu. Mocą swojej miłości pokonuje zło, grzech i szatana, zapraszając każdego z nas do radości z dokonanego zbawienia.

Drodzy Parafianie i Sympatycy naszej wspólnoty

Z okazji pamiątki chwalebnego Zmartwychwstania Chrystusa składamy wam najserdeczniejsze życzenia radości, nadziei i pokoju, które niesie ze sobą wielkanocna uroczystość. Niech ten radosny okres będzie dla was czasem duchowej odnowy i umocnieniem wiary w zwycięstwo życia nad śmiercią. Życzymy, aby Zmartwychwstały Chrystus rozpromieniał mroki waszego życia i umacniał je swoją łaską i pokojem.

Duszpasterze i LSO Parafii Krościenko nad Dunajcem.