Kurs Nowe Życie szczegółowe informacje

*czas trwania: piątek 18.00-22.00
                        sobota 7.30-20.00
                        niedziela 7.30-14.00
         (konieczny udział w całym programie)
*koszt: 70 zł (wyżywienie) + ewentualny nocleg 80 zł

*miejsce: salki pod kościołem

CZYM JEST KURS NOWE ŻYCIE?

Ten niezwykły weekend opracowany w Meksyku i prowadzony obecnie w 67 krajach na całym świecie nadał sens i cel oraz przywrócił nadzieję wielu tysiącom osób.

Jeżeli pragniesz doświadczyć spotkania z Jezusem i otrzymać Nowe Życie – życie w doświadczeniu bliskości samego Boga, ten kurs jest skierowany właśnie do Ciebie!

W czasie tych 2 dni będziesz mógł nawiązać lub odnowić swoją osobistą więź z Jezusem w mocy Ducha Świętego.

DLA KOGO?

Kurs ten jest przeznaczony dla wszystkich osób pełnoletnich, które pragną:

- poznać Boga żywego, działającego, realnego

- zbliżyć się do Jezusa, który uzdrawia, wyzwala i umacnia

- utwierdzić się w przekonaniu, że Bóg istnieje

zmienić bieg swojego życia i nadać mu nowy tor

- pozwolić Bogu „dotknąć” swojego serca

- odkryć cel w życiu

- nauczyć się żyć w bliskości Boga

- wyzwolić się z nałogu, beznadziei i pustki

CO TO OZNACZA W PRAKTYCE?

Kurs Nowe Życie to coś o wiele więcej niż rekolekcje - to intensywny czas dwóch dni, podczas których:

- wysłuchasz inspirujące i bardzo praktyczne nauczania przepełnione świadectwami świeckich osób, które doświadczyły  bliskości Boga

- zobaczysz wiele praktycznych, wizualnych przykładów, które uzmysłowią Ci najważniejsze prawdy życia duchowego

- będziesz miał możliwość podjąć konkretne decyzje duchowe, które pomogą Ci "zmienić bieg" Twojego życia

- będziesz mógł prosić o modlitwę za Ciebie w intencji przemiany Twojego życia

Kurs Nowe Życie prowadzony jest przez kilkunastoosobową grupę osób świeckich przy udziale kapłana.