Bóg się rodzi!

SzopkaBóg się rodzi, moc truchleje. Słowa te zaczerpnięte z jednej z polskich kolęd wyrażają więcej niż nam się wydaje. Prawdziwy Bóg – Człowiek przychodzi na świat pod postacią bezbronnego dziecka. Król rodzi się w ubogiej stajence otoczony nie dworzanami, lecz zwierzętami. Dlaczego tak? To wszystko z ogromnej miłości do nas. I to właśnie tej miłości żywej i prawdziwej życzymy Wam Drodzy Parafianie, abyście zawsze jej doświadczali, ale również okazywali ją swoim bliskim, współpracownikom oraz wszystkim napotkanym ludziom. Niech nowonarodzony Jezus rozświetla mroki Waszego życia i prowadzi Was za rękę przez morze codziennych problemów i trudności. Niech w tym trudnym czasie nadal trwającej pandemii obdarza Was dobrym zdrowiem i wszelkimi potrzebnymi łaskami.

Duszpasterze oraz LSO Parafii Krościenko nad Dunajcem

KANCELARIA

KONTAKT