11. Letni Festiwal Pieniny Kultura Sacrum

Koncert123Po przerwie spowodowanej sytuacją pandemiczną powracają do naszego kościoła wakacyjne koncerty organowe. Przez pięć kolejnych sobót, od 17 lipca, o godzinie 19:00, będziemy mogli wysłuchać muzyki organowej oraz kameralnej w wykonaniu znanych i cenionych muzyków i wokalistów z Polski i Węgier. Wysłuchamy jej w odsłonie solowej, jak również jako towarzyszącą skrzypcom, fletowi, klawesynowi oraz w formie akompaniamentu dla głosu. Po raz pierwszy podczas festiwalu wystąpi nasz krościeński Chór Parafialny pod batutą Siostry Renaty Borodziuk, która dodatkowo zagra na cytrze. Jak w poprzednich latach w bocznych nawach kościoła będzie można zobaczyć prace wykonane przez członków Stowarzyszenia Artystów Pienińskich. Bardzo serdecznie zapraszamy gości, parafian i wszystkich miłośników muzyki okraszonej pienińską nutą. /M.S./

Szczegółowy program >TUTAJ<

KANCELARIA

KONTAKT