Koncert „Wstańcie, chodźmy” – 101 rocznica urodzin Św. Jana Pawła II

Jan Pawe II18 maja chodzimy 101 rocznicę urodzin Św. Jana Pawła II. Jan Paweł II, jako największy z Polaków zapisał się w kulturze oraz w sercach ludzi, zwłaszcza górali, których tak ukochał. W zeszłym roku obchodząc 100 rocznicę urodzin Papieża Polaka nie była możliwa organizacja wielu uroczystości. Polscy górale zainicjowali akcję #barkachallenge, która ma na celu nową aranżację pieśni religijnych oraz pieśni związanych z Janem Pawłem II. 18 maja w Krościenku będzie miał miejsce wyjątkowy koncert pt. „Wstańcie, Chodźmy”. O godz. 20.00 w Nowym Kościele wystąpią artyści związani z akcją #barkachallenge. Dla osób, które ze względu na limity nie będą mogły wejść do Kościoła przewidziany jest telebim live w Amfiteatrze pod Wierzbą. Tutaj informacje

Serdecznie zapraszamy. TUTAJ TRANSMISJA LIVE

KANCELARIA

KONTAKT