"Wołanie o powołanie"

Powoanie7 dni -168 godzin - 10080 minut nieprzerwanej modlitwy. Jest to inicjatywa modlitewna Sióstr Służebniczek BDNP trwająca od Niedzieli Dobrego Pasterza 25 kwietnia od godz. 00.00 do soboty 1 maja do godz. 24.00.

Chętne osoby przez wybrane pół godziny ofiarują swoją dowolną modlitwę o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

Nasza parafia włącza się w tę modlitwę w dniu 30.04.2021.

 Duszpasterzom i Parafianom z Krościenka oraz osobom z innych miejsc, którzy już zdeklarowali swój udział serdecznie dziękujemy! Jest jeszcze możliwość zapisania się na wybrane pół godziny. Wystarczy:

* zadzwonić do Sióstr Służebniczek 182623109 lub

* wysłać SMS pod nr 508947329 z imieniem i konkretną wolną godziną lub

* zgłosić się pocztą e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

woanie1

woanie12

Zapraszamy wszystkich!

Wasze Siostry Służebniczki

Kliknij >TUTAJ<

KANCELARIA

KONTAKT