7.02.2021

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

5 NIEDZIELA ZWYKŁA 07.02.2021

1. Msza św. chrzcielna będzie dzisiaj o godz. 12.15. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. wieczornej.
  2. Dzisiaj i w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15 będziemy uczestniczyć w Adoracji Najświętszego Sakramentu w ramach Nabożeństwa czterdziestogodzinnego w następującym porządku:

- od 13.00 młodzież

- od 14.00 ojcowie, mężczyźni

- od 15.00 adoracja cicha

- od 16.00 matki, kobiety

- o 16.30 nieszpory

- o 17.00 Msza św.

1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we środę po Mszy św. wieczornej.
  2. We czwartek wspominając objawienia Matki Bożej w Lourdes przeżywamy Światowy Dzień Chorego. W intencji chorych będziemy się szczególnie modlić na wieczornej Mszy św. Po Mszy św. zapraszamy na godzinną adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy.
  3. Spotkanie dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św. i ich rodziców będzie w piątek po Mszy św. wieczornej.
  4. Składkę w przyszłą niedzielę przeznaczymy na pokrycie kosztów ogrzewania kościoła.
  5. Zapraszamy na codzienną Adorację Najświętszego Sakramentu od godziny 16.00 do wieczornej Mszy św. W czasie adoracji okazja do spowiedzi św.
  6. Najnowszą prasę katolicką można nabyć przy wyjściu z kościoła.

Poza parafią będą celebrowane w tym tygodniu Msze św. za:

1. + Józefę Polaczyk
  2. + Eugeniusza Zachwieję – Msze św. gregoriańskie