• 25 NIEDZIELA ZWYKŁA 19.09.2021
  1. Dzisiaj ofiarami do puszek przy wyjściu z kościoła możemy wesprzeć Uniwersytet Papieski św. Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
  2. Zespół synodalny zapraszam na spotkanie we wtorek po Mszy św. wieczornej.
  3. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy jak zwykle we środę po Mszy św. wieczornej.
  4. We czwartek po Mszy św. wieczornej godzinna Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.
  5. Górska Pielgrzymka Szlakiem Świętej Kingi w tym roku ma charakter sztafetowy. Pielgrzymi dotrą do Krościenka w piątek 24 września i powrócą na nocleg do swoich domów. W sobotę pielgrzymi wychodzą z naszego Rynku o godz. 8.00 aby udać się na Górę Zamkową , gdzie będą uczestniczyć we Mszy św. o godz. 00. Organizatorzy dziękują za coroczne serdeczne przyjęcie w naszej miejscowości i zapraszają dowspólnej modlitwy.
  6. Przyszłą niedzielę będziemy przeżywać jako Dzień Modlitw o Trzeźwość.
  7. Dzieci, które rok temu przyjmowały Pierwszą Komunię świętą zapraszam na Mszę św. dziękczynną w przyszłą niedzielę o godz. 11.00.
  8. Kalendarz Rolników w formie książkowej będzie można nabyć w przyszłą niedzielę. Cena 25 złotych.
  9. Zapraszamy na codzienną Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do wieczornej Mszy św. W czasie adoracji okazja do spowiedzi św.
  10. Zachęcam do nabycia prasy religijnej.
  11. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności: śp. Józef Kacwin z ul. Zdrojowej (pogrzeb dzisiaj o godz. 15.00.) Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie.

Poza parafią trwająMsze św. gregoriańskie za: śp. Józefę Polaczyk

Więcej artykułów…