INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

2 NIEDZIELA ZWYKŁA 17.01.2021

1. Jutro rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we środę po Mszy św. o godz. 17.00
  3. We czwartek będziemy obchodzić Dzień Babci a w piątek Dzień Dziadka. Naszym seniorom życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa.
  4. We czwartek zapraszamy na godzinną adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy po wieczornej Mszy św.
  5. Zapraszamy na codzienną Adorację Najświętszego Sakramentu od godziny 16.00 do wieczornej Mszy św. W czasie adoracji okazja do spowiedzi św.
  6. Bóg zapłać za składane ofiary na sprzątanie naszych kościołów.
  7. Odpowiadając na prośbę Caritas Chorwacji, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski ogłosił niedzielę 24 stycznia „Dniem solidarności z Chorwacją”. Tego dnia we wszystkich polskich kościołach będą zbierane datki na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji. Również w naszej parafii po wszystkich Mszach św. będą zbierane ofiary pieniężne do puszek na ten cel.
  8. Najnowszą prasę katolicką można nabyć przy wyjściu z kościoła.

Jutro poza parafią rozpoczną się Msze św. gregoriańskie                    za + Eugeniusza Zachwieję

Więcej artykułów…