30 NIEDZIELA ZWYKŁA 25.10.2020

1. Dzisiaj nasz stary kościół obchodzi rocznicę swojej konsekracji. Modlimy się za wszystkich, dzięki którym nasza wspólnota parafialna może gromadzić się na modlitwie w tak pięknych świątyniach.
  2. Odwiedzając w tych dniach groby naszych bliskich zachowajmy na cmentarzu należyty porządek. Aby skuteczniej przyjść z pomocą duszom w czyśćcu cierpiącym skorzystajmy z sakramentu pokuty. Okazja do spowiedzi codziennie od godz. 16.00
  3. We wtorek na wieczornej Mszy św. będziemy się modlić o rychłą beatyfikację Ks. Franciszka Blachnickiego.
  4. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. jak w niedzielę. O godz. 15.00 na cmentarzu będzie nabożeństwo za zmarłych. Nieszpory będą w nowym kościele o godz. 16.30 i Msza św. wieczorna o godz. 17.00. Pierwszego listopada przy wyjściu z kościoła będą zbierane ofiary na Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  5. Msza św. chrzcielna będzie 8 listopada o godz. 12.15. a po Mszy św. wieczornej będzie zmiana tajemnic różańcowych.
  6. Zapraszamy na codzienną Adorację Najświętszego Sakramentu od godziny 16.00 do wieczornej Mszy św. W czasie adoracji okazja do spowiedzi św.
  7. W dni powszednie Msze św. wieczorne są o godz. 17.00. Różaniec po Mszy św.
  8. Zachęcam do nabycia prasy katolickiej.
  9. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności: śp. Maria Ligas z ul. Jagiellońskiej. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie.

Poza parafią będą celebrowane w tym tygodniu Msze św. za:

1. + Jana Pciona
  2. + Julię Dydę