20190112 112645XXI Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych w Szymbarku mogło się odbyć bez udziału grupy misyjnej działającej przy naszej parafii. Na szczęście nie musiało :-) Animatorki, dzieci oraz dzielni opiekunowie zamiast smacznie sobie spać, wybrali się do Szymbarku, aby tam jako diecezjalna wspólnota kolędników misyjnych podziękować Panu Bogu za tegoroczne kolędowanie.
Kolędnicy i pozostali uczestnicy mieli możliwość spotkania się z p. Izabelą Cywą, byłą dyrektorką szpitala w Bagandou w Republice Środkowoafrykańskiej, który jest dziełem kolędników misyjnych. Słuchali też świadectwa ks. Łukasza Niemca z Kazachstanu, który przedstawił sytuację dzieci w kraju jego posługi, jako całkowicie różną od tej, której doświadczają dzieci polskie. Nie brakło czasu na wspólną zabawę i wspólne chwalenie Pana Boga. Ułatwiły to dzieciom panie Gabriela Pyzia i Martyna Snopkowska. Ukoronowaniem spotkania była Msza Święta, której przewodniczył Biskup Tarnowski Andrzej Jeż.
Więcej o tym, co działo się w Szymbarku można przeczytać tutaj.
 
Panu Marcinowi Pawłowskiemu dziękujemy serdecznie za zapewnienie nam profesjonalnego transportu!
 
Zapraszamy do galerii.

porzadek mszy 2

Rzymskokatolicka Parafia
p.w. Wszystkich Świętych
w Krościenku nad Dunajcem

ul. Jana Sobieskiego 2 A
34-450  Krościenko n.D
tel.: 18 262-30-15,

Kancelaria Parafialna
czynna w dni powszednie
od 16:00 do 17:00
oraz po Mszy Św. wieczornej

decor-dol

Czytanie liturgiczne na:

24 wrzesień 2019

  • Czytania na wtorek, 24 września 2019

    Wtorek - wspomnienie dowolne św. Tekli, dziewicy i męczennicy

    (Ezd 6,7-8.12b.14-20)

    Król perski Dariusz napisał do namiestników prowincji położonej na wschód od Eufratu: „Pozwólcie

    ...

Niezbędnik chrześcijanina

Na skróty

logo diec-tarnowsk

oaza

Ruch Światło-Życie Diecezji Tarnowskiej

Zgromadzenie Sióstr BDNP

 


 

 gosc-niedzielny

Tarnowski Gość Niedzielny


rdn-malopolska

Rozgłośnia Diecezji Tarnowskiej


caritas logo d

Caritas Diecezji Tarnowskiej


wsd-tarnow

Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie


 opoka

Serwis opoka.org.pl

 SYNOD 300x180