WIATOWE DNI MODZIEYMłodzież z całego świata spotyka się z Papieżem Franciszkiem. Tym razem to spotkanie ma miejsce w odległej Panamie. Nasi przedstawiciele są na miejscu, a my, w łączności z Ojcem Świętym i młodzieżą świata chcemy świętować wspólnotę wokół Jezusa. Zapraszamy na spotkanie w dzień zakończenia Światowych Dni Młodzieży. Odbędzie się 26 stycznia, w sobotę, o godz. 18.00 w dolnym kościele. Dziękujemy Julii M. za przygotowanie plakatu i młodzieży za pełnienie roli gospodarzy dla młodych z całego dekanatu.

Przygody młodzieży z naszej diecezji można śledzić na stronie radia RDN Małopolska. Link, a także na stronie Synaj TV. Link

26 czerwiec 2019

• Czytania na środę, 26 czerwca 2019

Środa - wspomnienie dowolne św. Cyryla Aleksandryjskiego, biskupa i doktora Kościoła