Od wielu lat młodzież w niedzielę palmową na całym świecie gromadzi się wokół swoich biskupów. To święto radości stało się także naszym udziałem. Ponad 80 młodych osób z dekanatu wzięło udział w tarnowskim spotkaniu. Najpierw część koncertowo-modlitewna. Była połączona ze świadectwem Magdy Kleczyńskiej. Świadectwo to poruszyło wielu słuchaczy, opowiadali o tym w drodze powrotnej. Modlitwa uwielbienia poprowadzona przez ks. Marka. Następnie czas na posiłek, a potem tradycyjnie droga krzyżowa ulicami miasta. Po przejściu do parafii bł. Karoliny uroczysta Msza święta z biskupem Andrzejem Jeżem. Dopisała pogoda, humory. Wiele treści, nawiązujących w tym roku do cnoty czystości, poruszyło młode serca. Więcej zdjęć na stronie Gościa Niedzielnego. Można także wysłuchać homilii Biskupa Ordynariusza i poszukać znajomych twarzy.

 

porzadek mszy 2

Rzymskokatolicka Parafia
p.w. Wszystkich Świętych
w Krościenku nad Dunajcem

ul. Jana Sobieskiego 2 A
34-450  Krościenko n.D
tel.: 18 262-30-15,

Kancelaria Parafialna
czynna w dni powszednie
od 16:00 do 17:00
oraz po Mszy Św. wieczornej

decor-dol

Czytanie liturgiczne na:

  • Czytania na sobotę, 20 kwietnia 2019

    Wielka Sobota

    (Rdz 1, 1 - 2, 2)

    Na początku Bóg stworzył niebo i ziemię. Ziemia zaś była bezładem i pustkowiem: ciemność była nad powierzchnią bezmiaru wód, a Duch Boży unosił się nad

    ...

Niezbędnik chrześcijanina

Na skróty

logo diec-tarnowsk

oaza

Ruch Światło-Życie Diecezji Tarnowskiej

Zgromadzenie Sióstr BDNP

 


 

 gosc-niedzielny

Tarnowski Gość Niedzielny


rdn-malopolska

Rozgłośnia Diecezji Tarnowskiej


caritas logo d

Caritas Diecezji Tarnowskiej


wsd-tarnow

Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie


 opoka

Serwis opoka.org.pl

 SYNOD 300x180